18 czerwca 2026 r. w Sali Konferencyjnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Augustowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu artystyczno-plastycznego zorganizowanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Augustowie. Konkurs został przeprowadzony w ramach działań profilaktycznych dotyczących uzależnień od tytoniu i nikotyny oraz obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postaw wolnych od nałogów. Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli w konkursie wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Maja Sturgulewska z klasy 5a, Julia Niedbała z klasy 8b Filip Michniewicz z klasy 5b, Wiktoria Nycz z klasy 7a, Laura Lewoń z klasy 7c. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania talentów artystycznych oraz kolejnych osiągnięć w przyszłych konkursach.