Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą cen za obiady szkolne, zamówienia na miesiąc luty i kolejne miesiące, składane przed wprowadzeniem nowej ceny, zostały anulowane . Proszę uważnie sprawdzić w aplikacji “Zamów posiłek”, czy złożone przez Państwa zamówienie anulowano, a w razie konieczności ponowić zamówienie, w celu zapewnienia dziecku posiłków od lutego 2023 r.

OD MIESIĄCA LUTEGO NASTĘPUJE ZMIANA CEN ZA POSIŁKI DLA UCZNIÓW

UCZEŃ NOWA CENA

zestaw obiadowy + podwieczorek – 6,50 zł

zupa              - 2,20 zł

PRACOWNICY NOWA CENA
zestaw obiadowy pracowniczy  -  11,70 zł
zupa pracownicza        -   3,90 zł

KOSZT OBIADÓW ZA MIESIĄC LUTY

uczniowie

zestaw obiadowy + podwieczorek         110,50 zł (17obiadów*6,50)

zupa                        37,40 zł (17 zup*2,20)

pracownicy
zestaw obiadowy + podwieczorek pracowniczy   198,90 zł  (17obiadów*11,70)
zupa pracownicza                 66,30 zł  (17zup*3,90)

Wpłaty za miesiąc luty proszę dokonywać od 25. 01. 2023

Dyrektor ZSP Nr 3 w Augustowie

Leszek Mołodziejko

Szanowni Państwo,
od 7.02.2022r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.
Proszę postępować zgodnie z podaną instrukcją (w załączeniu).
Do końca roku planowana jest opcja wyboru: Czy dziecko je obiad w danym dniu, czy też nie. tzn. po opłaceniu za dany miesiąc oraz zamówieniu wszystkich obiadów, będą Państwo mogli (po analizie menu) wybrać dni w danym miesiącu, w których dziecko będzie korzystało ze stołówki (wówczas środki niewykorzystane przechodzą na kolejny miesiąc).
W przypadku problemów przy rejestracji, proszę kontaktować się poprzez stronę zamowposilek.pl oraz zakładkę “Pomoc” z Biurem Obsługi Klienta. Pomoc można będzie uzyskać również w szkole u Pani Urszuli Sieńkowskiej (pokój nr 06).
System zamowposilek.pl będzie od lutego 2022r. jedyną formą zamówienia i opłacenia posiłków w szkole.