L.p. Nazwisko i imię
1. Achimowicz Agnieszka – język angielski
2. Arciszewska Beata – muzyka, plastyka
3. Bielawska Edyta – nauczyciel wspierający
4. Bielawska Magdalena – nauczyciel wspierający
5. Bonarska Halina – religia, doradztwo zawodowe
6. Borysewicz Jolanta – historia, WOS
7. Bućwińska – Szymczak Bożena – bibliotekarz, wychowanie do życia w rodzinie
8. Budzińska Elżbieta -język polski
9. Chmielewska Anna – nauczanie zintegrowane
10. Chmielewska Renata – nauczania zintegrowane
11. Chudecka Marta – nauczanie zintegrowane
12. Czerwińska Marzenna – fizyka, technika
13. Domańska Wiesława – wychowanie fizyczne
14 Fiećko Janina – nauczanie zintegrowane
15. Gregorowicz Danuta Jolanta – historia, język polski
16. Grzesiukiewicz Aneta – język niemiecki, nauczyciel świetlicy
17.ks. Harasim Adam – religia
18. Holak Iza – geografia
19. Jabłońska Agnieszka – nauczyciel wspierający
20. Jakucewicz Anna – nauczyciel wspierający
21. Jańczak Danuta – nauczyciel wspierający
22. Kamińska Ewa Irena – religia
23. Kamiński Tomasz – wychowanie fizyczne
24. Karp Agnieszka – matematyka
25. Kierkla Małgorzata – język polski
26. Kniażewska Ewelina – psycholog
27. Kozłowska Elżbieta Małgorzata – matematyka
28. Kozłowski Mariusz – religia prawosławna
29. Kulbacki Andrzej – język angielski
30 . Kuryło Ewa -plastyka
31. Maksimowska – Doroszko Marianna – geografia, przyroda
32. Miklaszewska Barbara – nauczanie zintegrowane
33. Milanowska Zofia – język angielski
34. Milewska Barbara – nauczanie zintegrowane
35. Mołodziejko Leszek – wychowanie fizyczne
36.. Niedźwiecka Eliza – nauczanie zintegrowane
37. Nowakowska- Wojewnik Katarzyna – język rosyjski
38. Nowicka Halina – historia, nauczyciel świetlicy
39. Palczewska Anna – język polski
40. Palczewska Beata – pedagog
41. Piotrowicz Dorota – język polski, nauczyciel wspierający
42. Pużyńska Anna – logopeda
43. Romanowska Ewa – nauczyciel wspierający
44. Sadowska Ewa – biologia, nauczyciel wspierający
45. Sawicka Małgorzata Lucyna – nauczyciel bibliotekarz
46. Siedlecka Urszula – nauczanie zintegrowane
47. Siemion Agnieszka – nauczyciel świetlicy
48. Sikora Wojciech – wychowanie fizyczne
49. Skindzielewski Bogdan – matematyka
50. Sobecka Emilia -język angielski, nauczyciel wspierający
51. Sobolewska Ewa- matematyka
52. Suchodolska Halina
53. Sutuła Anna – chemia, biologia
54. Syperowicz Agnieszka – religia
55. Szczęsny Stanisław – pedagog
56. Szleszyńska Małgorzata – nauczanie zintegrowane
57. Sztachańska Barbara – nauczanie zintegrowane
58. Szyndler Arkadiusz – EDB
59. Szyndler Monika – technika
60. Szyperek Bożena – nauczanie zintegrowane
61. Świątkowska Anna – język angielski
62. Tomaszewska Beata Ewelina – język polski
63. Tykocka Bożena – nauczyciel świetlicy
64. Wawiórka Karolina – nauczania zintegrowane
65. Zarzecka Agnieszka- wychowanie fizyczne
66. Złotkowski Waldemar informatyka
67. Żydaniec Joanna -język angielski, nauczyciel wspierający