L.p.   Nazwisko i imię

1.   Achimowicz Agnieszka   – język angielski

2.   Arciszewska Beata – muzyka, plastyka

3. Bielawska Edyta – nauczyciel wspierający

4.   Bielawska Magdalena – nauczyciel wspierający

5.   Bonarska Halina – religia, doradztwo zawodowe

6.   Borysewicz Jolanta – historia, WOS

7. Bućwińska – Szymczak Bożena – bibliotekarz, wychowanie do życia w rodzinie

8.   Budzińska Elżbieta -język polski

9.   Chmielewska Anna – nauczanie zintegrowane

10.   Chmielewska Renata – nauczania zintegrowane

11. Chudecka Marta – nauczanie zintegrowane

12. Czerwińska Marzenna – fizyka, technika

13. Domańska Wiesława – wychowanie fizyczne

14 Fiećko Janina – nauczanie zintegrowane

15. Gregorowicz Danuta Jolanta –  historia, język polski

16. Grzesiukiewicz Aneta – język niemiecki, nauczyciel świetlicy

17.ks.  Harasim Adam – religia

18. Holak Iza – geografia

19. Jabłońska Agnieszka – nauczyciel wspierający

20. Jakucewicz Anna – nauczyciel wspierający

21. Jańczak Danuta – nauczyciel wspierający

22. Kamińska Ewa Irena – religia

23. Kamiński Tomasz – wychowanie fizyczne

24. Karp Agnieszka – matematyka

25. Kierkla Małgorzata – język polski

26. Kniażewska Ewelina – psycholog

27. Kozłowska Elżbieta Małgorzata – matematyka

28.  Kozłowski Mariusz – religia prawosławna

29. Kulbacki Andrzej – język angielski

30 . Kuryło Ewa -plastyka

31. Maksimowska – Dorożko Marianna – geografia, przyroda

32. Miklaszewska Barbara – nauczanie zintegrowane

33. Milanowska Zofia – język angielski

34. Milewska Barbara – nauczanie zintegrowane

35. 3Mołodziejko Leszek – wychowanie fizyczne

36.. Niedźwiecka Dorota – nauczanie zintegrowane

37. Nowakowska- Wojewnik Katarzyna – język rosyjski

38. Nowicka Halina – historia, nauczyciel świetlicy

39. Palczewska Anna – język polski

40. Palczewska Beata – pedagog

41. Piotrowicz Dorota – język polski, nauczyciel wspierający

42. Pużyńska Anna – logopeda

43. Romanowska Ewa – nauczyciel wspierający

44. Sadowska Ewa – biologia, nauczyciel wspierający

45. Sawicka Małgorzata Lucyna – nauczyciel bibliotekarz

46. Siedlecka Urszula – nauczanie zintegrowane

47. Siemion Agnieszka – nauczyciel świetlicy

48. Sikora Wojciech – wychowanie fizyczne

49. Skindzielewski Bogdan – matematyka

50. Sobecka Emilia -język angielski, nauczyciel wspierający

51. Sobolewska Ewa- matematyka

52. Suchodolska Halina

53. Sutuła Anna – chemia, biologia

54. Syperowicz Agnieszka – religia

55. Szczęsny Stanisław – pedagog

56. Szleszyńska Małgorzata – nauczanie zintegrowane

57. Sztachańska Barbara – nauczanie zintegrowane

58. Szyndler Arkadiusz – EDB

59. Szyndler Monika – technika

60. Szyperek Bożena – nauczanie zintegrowane

61. Świątkowska Anna – język angielski

62. Tomaszewska Beata Ewelina – język polski

63. Tykocka Bożena – nauczyciel świetlicy

64. Wawiórka  Karolina – nauczania zintegrowane

65. Zarzecka Agnieszka- wychowanie fizyczne

66. Złotkowski Waldemar  informatyka

67. Żydaniec Joanna -język angielski, nauczyciel wspierający