W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie uczniów klas z przedstawicielem Policji z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie na temat „Odpowiedzialność karna nieletnich”. Spotkanie to zakończyło cykl prelekcji prowadzonych w bieżącym roku szkolnym w ramach współpracy naszej szkoły z Policją.

Serdecznie dziękujemy za całoroczne wsparcie szkoły, zaangażowanie oraz cenne działania edukacyjne, które przyczyniły się do zwiększenia świadomości uczniów w zakresie odpowiedzialności prawnej, bezpieczeństwa i właściwych postaw społecznych. Liczymy na dalszą owocną współpracę w kolejnych latach.

zespół ds. programu wychowawczo – profilaktycznego