Sportowcy z klas III udowodnili, że nie mają sobie równych! Z ogromną radością, informujemy, że reprezentacja naszej szkoły wywalczyła pierwsze miejsce w tegorocznym Turnieju Sprawnościowym.
Zawody dostarczyły wszystkim zebranym mnóstwa niezapomnianych emocji. Zawodnicy musieli zmierzyć się z wieloma konkurencjami, które testowały ich szybkość, zwinność, oraz – co najważniejsze- umiejętność współpracy w zespole. Od pierwszego do ostatniego gwizdka nasi uczniowie walczyli z pełnym zaangażowaniem, pokazując prawdziwego ducha fair play.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom niesamowitego sukcesu, wytrwałości i sportowej pasji! Jesteśmy z Was ogromnie dumni i życzy kolejnych triumfów na sportowych arenach!🏆🎈🎉
Do sukcesu w zawodach przyczynili się również fantastyczni kibice z naszej szkoły, którzy motywowali i wspierali zawodników, używając własnoręcznie wykonanych transparentów!!!
 To wspólny skukces zawodników i kibiców z SP2! Brawo!👏🏆🥇
Opiekunowie: R. Chmielewska,  E. Sobecka