Sportowcy z klas III udowodnili, że nie mają sobie równych! Z ogromną radością, informujemy, że reprezentacja naszej szkoły wywalczyła pierwsze miejsce w tegorocznym Turnieju Sprawnościowym. Zawody dostarczyły wszystkim zebranym mnóstwa niezapomnianych emocji. Zawodnicy musieli zmierzyć się z wieloma konkurencjami, które testowały ich szybkość, zwinność, oraz – co najważniejsze- umiejętność współpracy w zespole. Od pierwszego do ostatniego gwizdka nasi uczniowie walczyli z pełnym zaangażowaniem, pokazując prawdziwego ducha fair play.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom niesamowitego sukcesu, wytrwałości i sportowej pasji! Jesteśmy z Was ogromnie dumni i życzy kolejnych triumfów na sportowych arenach! Do sukcesu w zawodach przyczynili się również fantastyczni kibice z naszej szkoły, którzy motywowali i wspierali zawodników, używając własnoręcznie wykonanych transparentów!!! To wspólny skukces zawodników i kibiców z SP2! Brawo! Opiekunowie: R. Chmielewska, E. Sobecka