Za nami konkurs „Trzymaj formę!” Czekamy na wyniki!

Dnia 26 kwietnia b.r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę!, adresowany do uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych.
Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 8b, Zuzanna Obek, która po eliminacjach szkolnych awansowała do II etapu – powiatowego.
Rywalizacja między uczniami odbywała się on-line za pośrednictwem Internetowego Systemu Konkursowego, organizowany przez Główny Inspektorat Sanitarny, Polską Federację Producentów Żywności, Związek Pracodawców oraz Wojewódzkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne jako inicjatywa towarzysząca Ogólnopolskiemu Programowi Edukacyjnemu „Trzymaj Formę!”. Celem konkursu jest zdobycie i pogłębianie wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Przebieg wydarzenia koordynowała p. Milena Masłowska, pracownik sekcji Promocji Zdrowia i Komunikacji Społecznej PSSE w Augustowie.
6 maja zostaną ogłoszone wyniki konkursu, gdzie dowiemy się czy podopieczna p. Magdaleny Bielawskiej awansowała do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się pod koniec maja w Warszawie.

Trzymamy kciuki!