Nasi uczniowie z klas piątych brali udział w zawodach siatkarskich rozgrywanych w Augustowskim Centrum Edukacyjnym w Augustowie, które było organizatorem. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”, czyli startujących dziewięć drużyn dziewcząt i tyle samo chłopców rozegrało po osiem meczów. Grający to klasy piąte i szóste. Jesienna Liga Siatkówki trwała trzy kolejne soboty, od 4 do 18 listopada.
Drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Masiejczyk, Kornelia Woronowicz i Anna Haraburda zajęła II miejsce. Kalina Klekotko, Hanna Samouk i Nadia Burakiewicz zajęły V miejsce. Wspomagającymi na rezerwie były: Oliwia Kalinowska, Zuzanna Galicka i Anna Karp.
Drużyna chłopców: Piotr Malesiński, Dawid Kamiński i Krystian Sznel zajęła III miejsce. Kacper Zyzało, Jakub Dziądziak, Aleksander Marciniak i Michał Nawrocki oraz rezerwowy Antoni Grabowski  zajęli V miejsce.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale oraz puchary pierwsze trzy miejsca.
Opiekunem dziewcząt była p. Wiesława Domańska, zaś chłopców p.Wojciech Sikora.
Gratulujemy sukcesów młodym adeptom siatkówki.