W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.
Na początku uczniowie klas I-III oraz IV-VII otrzymali świadectwa, które dały im promocję do klas programowo wyższych, a niektórzy z nich otrzymali też stypendia naukowe i sportowe. Potem nastąpiła uroczystość pożegnania absolwentów klas ósmych.
Spotkanie rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz zaśpiewaniem hymnu. Uczniowie klas ósmych przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom, aby to oni zadbali w nowym roku szkolnym o ten niezwykły symbol szkoły. Następnie głos zabrał pan dyrektor Leszek Mołodziejko, który swoim przemówieniem poruszył wiele serc. W kolejnej części uroczystości pan burmistrz Mirosław Karolczuk wręczył stypendia naukowe i sportowe
absolwentom klas ósmych, którzy swoimi osiągnięciami przyczyniali się do budowania dobrej marki naszej szkoły.
Stypendia naukowe otrzymały:
Emilia Rymarczyk- kl. 8 d
Laura Juchniewicz- kl. 8 a
Joanna Kucharska- kl. 8 e
Faustyna Sadowska- kl. 8 e
Hanna Zakrzewska- kl. 8 e
Amelia Świątkowska- kl. 8 a
Stypendia sportowe otrzymali:
Szczepan Paczyński- kl. 8 b
Mikhail Karonchyk- kl. 8 d
Serdecznie gratulujemy stypendystom ich sukcesów i życzymy rozwijania pasji w
przyszłości.
W kolejnej części uroczystości pan dyrektor podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu: pani Annie Jakucewicz, pani Halinie Nowickiej, pani Janinie Fiećko, panu Stanisławowi Szczęsnemu, księdzu Adamowi Harasimowi, siostrze Teresie Kamińskiej i pani Julii Suchodolskiej.
Następnie wychowawczynie klas:
pani Ewa Kuryło- klas 8 a
pani Jolanta Borysewicz- klasa 8 b
pani Beata Tomaszewska- klasa 8 c

pani Ewa Sobolewska- klasa 8 d
pani Małgorzata Kierkla- klasa 8 e
wręczyły świadectwa, listy gratulacyjne, podziękowania oraz nagrody książkowe swoim wychowankom.
Uczniowie klas ósmych otrzymali też od swoich młodszych kolegów z klas siódmych pamiątkowe znaczki.
Po uroczystości wręczenia świadectw uczniowie klas ósmych złożyli uroczyste ślubowanie. Na zakończenie głos zabrał pan burmistrz Mirosław Karolczuk oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Dogiel. Miłym akcentem było też przekazanie przez panią kierownik wydziału edukacji Anitę Szostak silikonowych bransoletek
dla uczestników programu edukacyjnego „Azymut Przygoda”.
Uroczystość zakończył występ Lary Juchniewicz, która wykonała piosenkę przy akompeniamencie pani Beaty Arciszewskiej.

Przygotowanie uroczystości: pani Małgorzata Kierkla
Scenografia: pani Ewa Kuryło
Oprawa muzyczna: pani Beata Arciszewska

Zakończenie klas I - III

Zakończenie klas IV - VII

Zakończenie klas VIII