Uczniowie klasy 6a i 6b mogli przekonać się, jakie atrakcje kryją Druskienniki na Litwie. W środę, 22 marca 2023, przebywali bowiem na terenie jednego z największych aquaparków
w północno-wschodniej Europie. Spragnieni adrenaliny oblegali zjeżdżalnie, a preferujący spokojną rozrywkę korzystali z bogatej oferty w strefie basenowej. Miłośnicy sportów zimowych zaś mogli sprawdzić swoje umiejętności na Snow-Arenie (całorocznym sztucznym stoku narciarskim) pod czujnym okiem szkolnego instruktora, pana Tomasza Kamińskiego.

Oferta letniego i zimowego wypoczynku na przedwiośniu bardzo przypadła do gustu uczestnikom wyjazdu. Uczniowie już tęsknią do terenów „szeroko nad błękitnym Niemnem rozciągnionych…”

Elżbieta Budzińska