27 kwietnia mieliśmy zaszczyt gościć w naszej  klasie jednego z najlepszych siatkarzy. Bartłomiej Bołądź, atakujący Ślepska Malow Suwałki      opowiedział  na  spotkaniu swoją historię ze sportem,  namawiał  do zdrowego  i aktywnego trybu życia. Zainspirował nas, aby kierować się w życiu pasją i sercem. Zachęcał do czynnego spędzania  wolnego czasu i uświadomił, że bez ciężkiej pracy, jak mówi przysłowie  nie ma kołaczy.   Na koniec spotkania  poprosiliśmy o autograf i zrobiliśmy  pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci.

           Dziękujemy p. Karolowi Kamińskiemu  za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

                                                                                           Uczniowie klasy III b    

                                                                                           Wychowawca