6 grudnia – jak dobrze wiecie

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie.

I każde dziecko prezent dostanie.

 

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy w klasach I-III mikołajkową tradycję. Od samego rana w klasie II c dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach oczekiwały na przybycie Gościa. Mikołaj bardzo zajęty swoją pracą, nie zapomniał o uczniach i zostawił im worek z niespodziankami. Wielka radość udzielała się wszystkim przy rozpakowywaniu prezentów. A było tego moc.

Dziękujemy Mikołajowi za dary i czekamy na spotkanie z nim podczas Świąt Bożego Narodzenia.

                                                                                 Uczniowie klasy II c

                                                                                       z panią Elizą Niedźwiecką i panią Zosią Milanowską.