Mikołaj się zbliża, dzieci się radują… 6 grudnia mikołaj zbliżył się do nas i to bardzo. Gdy w klasie zobaczyliśmy trzy ogromne białe worki, z nieznaną zawartością, o mało nie wyszliśmy ze skóry. Ledwie mogliśmy usiedzieć w ławkach i ogromnie trudno było skupić się na lekcjach. Wychowawczyni, żeby nas trochę uspokoić, pokazała nam tajemniczą wiadomość. Mikołaj przesłał dla naszej klasy i dla Pani pozdrowienia! Nie mogliśmy w to uwierzyć. Widać, że i na Biegun Północny dotarła komputeryzacja. Święty wyraził nadzieję, że gdy wybierze się do nas pod koniec miesiąca, to nie będzie musiał brać rózg, bo mu przeszkadzają w saniach. Przyznajemy, że zrobimy, co będziemy mogli, choć życie jest życiem 😉

Na koniec lekcji Pani w końcu rozwiązała worki. Jej zawartość stanowiły mięciutkie poduszki z podobizną renifera- chyba Rudolfa oraz z naszym imieniem. Od dziś będziemy słodko śnić. Dziękujemy Mikołaju! Do zobaczenia.

                                                                                                Uczniowie klasy 2 d