W poniedziałek, 06.12.2021r. odbyło się podsumowanie XX POWIATOWEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO pod hasłem:” Świat pełen dziwów, wszystko poznania warte. Pamiętaj o swym środowisku. Miej serce i oczy otwarte”.

Organizatorem konkursu był Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 4 w Augustowie. Jego celem było uświadomienie uczniom roli środowiska w życiu człowieka i odpowiedzialności za jego ochronę, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz propagowanie treści ekologicznych.

Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych powiatu augustowskiego. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice, które zajęły czołowe miejsca. Nagrody w imieniu organizatorów wręczył dyrektor szkoły – Pana Leszek Mołodziejko. Oto wyniki:

III miejsce – Izabela Śpiczko – klasa 4 c

IV miejsce – Aleksandra Zyzało – klasa 4ai

V miejsce – Natalia Grochowska – klasa 4 d

VII miejsce – Julia Pilecka – klasa 4 d

            Gratuluję uczennicom wysokich wyników oraz ogromnej wiedzy ekologicznej i przyrodniczej.

 

                                                                                                                          Anna Nerko