Wybory Miss i Mistera Wiosny 2021 „Wiosna gra w zielone”

 

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Po długiej zimie z tęsknotą wyczekujemy tego dnia.  Jest to duży powód do radości dla wszystkich zmęczonych zimnem i wcześnie zapadającym mrokiem. 

Aby umilić sobie to oczekiwanie, nasi uczniowie wzięli udział w konkursie na Miss i Mistera Wiosny 2021. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów, pogłębienie umiejętności plastycznych i manualnych oraz symboliczne przywitanie Wiosny 2021. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować przebranie z okazji I Dnia Wiosny: strój i makijaż. Do wykonania pracy można było użyć dowolnych materiałów, strój musiał być utrzymany w kolorach i tonacjach wiosennych.

Wybór był szalenie trudny. Komisja, oceniając pomysłowość, estetykę wykonania, wkład pracy własnej, sposób prezentacji przebrania, postanowiła nagrodzić w dwóch kategoriach.

 

klasy 4-5:   Miss Wiosny 2021 została Marcelina Jagłowska z klasy 4a, natomiast tytuł Mistera Wiosny 2021 przypadł Jakubowi Malesińskiemu z klasy 5b. 

 

klasy 6-8:   Miss Wiosny 2021 została Maja Haponik z klasy 7e, natomiast Misterem Wiosny 2021 został Wiktor Akulewicz z klasy 6e.

 

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie gratulujemy!