W piątek 19 marca, dzień przed astronomiczną i dwa dni przed kalendarzową wiosną,  większość klas I – III postanowiła zorganizować Dzień Wiosny, natomiast  wychowawczynie klas 3a i 3 d zrobiły wirtualne spotkania wiosenne 22 marca. Nauczycielki przygotowały dla swoich uczniów szereg niespodzianek. Były quizy, krzyżówki, zagadki oraz piosenki o tematyce wiosennej. Dzieci uczciły zbliżającą się wiosnę wspólnym przygotowaniem plakatów, na których zaroiło się od zwiastunów wiosny – bocianów i wiosennych kwiatów.  Wyjątkowość dnia podkreśliły stroje uczniów w wiosennych kolorach. Wszyscy świetnie się bawili, czego dowodem są zdjęcia w galerii.

 

                                                                            Anna Jakucewicz
                                                                           w imieniu nauczycieli kl. I – III