Tym razem organizatorzy(Augustowskie Placówki Kultury) zaproponowali konkurs pod hasłem  „Ty i Twoja rodzina w filmie fantasy lub w filmie fantastycznym”. I jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli , bo licznie przystąpili do konkursu.

To wprost niebywałe! Duma mnie rozpiera, bo po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły popisali się pomysłowością , kreatywnością i wyobraźnią. W ruch poszły pędzle, farby , kredki , mazaki i co tam , kto miał pod ręka . Efekt – to 6 nagrodzonych wspaniałych prac!

Pomysły  uczniów mogłyby posłużyć do napisania niejednego scenariusza filmowego. Powstałyby super filmy o bogatej tematyce, z ciekawymi bohaterami i przygodami. Nasi mali artyści nie bali się trudnych tematów i przenieśli nas w prawdziwy świat fantasy i fantastyki.

Jury miało spory problem z wyborem najlepszej pracy.

A oto wyniki :

1 miejsce w kategorii 11-14 lat- Michał Czuper, 11 lat (kl.5 a)

 „The Spacesponge 2375”

2 miejsce w kategorii 11-14 lat Wioletta Masłowska, 11 lat (kl.6 e)

„Postój w wyprawie”

3 miejsce w kategorii 11-14 lat.Maja Budnik 12 lat(kl. 5 d)

„Moja rodzina w Zielonym Królestwie”

3 miejsce w kategorii 11-14 lat Zosia Liśkiewicz, 11 lat'(kl.5 e)

„ Moja neonowa rodzinka w przyszłości”

Wyróżnienie-Justyna Leszczyńska 12 lat  (kl. 6 d)

„My super family”

A w kategorii 6-10 lat:

2 miejsce Kategoria 6-10 lat -Marcjanna Siebiedzińska, 10 lat(kl. 4 b)

”Bo w rodzinie to jest siła”

 

Postawa naszych zdolnych uczniów niezmiennie mnie zaskakuje. Ich pomysły , fantazje i ogromne poświęcenie  niezmiernie cieszy i daje poczucie satysfakcji. Mam nadzieję, że swą postawa będą zarażać innych i znowu będę mogła napisać o sukcesach. Do zobaczenia przy następnym konkursie , który niebawem nastąpi!

Ewa Kuryło