W dn. 07-15.12.2019 r. na hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Augustowie odbył się turniej siatkarki dla szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Augustowa. Rywalizowały dziewczęta oraz chłopcy w różnych kategoriach wiekowych (dwójki- kl. 4, trójki- kl. 5, czwórki- kl. 6, szóstki- kl. 7-8 ). Do turnieju zgłosiły się wszystkie szkoły podstawowe z Augustowa oraz z SP Janówki. Łącznie w rozgrywkach brały udział reprezentacje 4 szkół. W turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.  W klasyfikacji ogólnej szkoła zajęła 2 miejsce. Za miejsca I-III zawodnicy otrzymali puchary oraz medale. Za udział szkoła otrzymała nagrody w postaci piłek siatkowych oraz strojów sportowych. Wyniki  w poszczególnych kategoriach:

Kategoria dziewcząt

Dwójki (rocznik 2009 )- II miejsce (Laura Grajewska, Michalina Milewska, Maya Zawadzka)

                                      VIII, XI miejsce (Dominika Bejlik, Gabriela Świątkowska, Julia Kowalewska, Martyna Roszko, Maja Jedlińska, Kalina Kirejczyk, Julia Kuźmicka). 

Trójki (rocznik 2008)-  II miejsce (Roksana Prawdzik, Emilia Syperowicz, Paulina Szkiłądź,  Weronika Zawadzka).                                                     

                                         III miejsce (Natalia Czajka, Maja Haponik, Oliwia Nowakowska).

Czwórki (rocznik 2007)- II miejsce (Weronika Kunda, Patrycja Łozowska, Oliwia Klepacka,   Roksana Łatunowicz, Martyna Mikołanis, Patrycja Doroszko).

Szóstki (rocznik 2005-2006)- IV miejsce (Wiktoria Banaś, Anna Milanowska, Patrycja Lemiesz, Aleksandra Jabłońska kl. 8A, Faustyna Rymarczyk, Magdalena Dobkowska, Gabriela Kozikowska, Aleksandra Jabłońska kl. 8B).

Kategoria chłopców

Dwójki (rocznik 2009 )- VI, VII miejsce (Bartosz wasilewski, Jakub Malesiński, Michal Olszewski, Patryk Zalewski, Gabriel Suchodolski,  Dominik Leszkiewicz).

Trójki (rocznik 2008)- III miejsce (Kamil Drejer, Łukasz Skindzier, Kacper Doliwa)                          

                                  IV miejsce (Kamil Cimochowski, Łukasz Barszczewski, Michal Pietrewicz, Mikołaj Łaskowski).

Czwórki (rocznik 2007)- II miejsce (Daniel Maksimowski, Pawel Stankiewicz, Damian Wasilewski, Paweł Śpiczko, Kacper Klukowski, Eryk Ułanowicz, Damian Siwick, Mikołaj Hołownia, Adam Galicki, Kacper Sturgulewski).

Szóstki (rocznik 2005-2006)- III miejsce (Michał Palczewski, Konrad Chudecki, Karol Wachowiak, Łukasz Rusiłowski, Piotr Czarniecki, Kacper Grzywiński, Paweł Sarat, Daniel Zakrzewski, Maciej Haraburda). 

Serdecznie gratulujemy nauczycielom wychowania fizycznego oraz zawodnikom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Leszek Mołodziejko