Przedświąteczna atmosfera skłania nas do niesienia pomocy potrzebującym. Jak co roku uczniowie SP2 okazali wielkie serca . Po pomocy skierowanej do ludzi przyszła pora na bezdomne zwierzęta.         16 grudnia przekazaliśmy do augustowskiego przytuliska dla bezdomnych zwierząt zebraną karmę , legowiska i środki finansowe. Najmłodsi uczniowie zbierali karmę ,zaś klasy starsze przekazały na rzecz akcji dochód z dyskoteki szkolnej. Dodatkowo  na ten cel została zorganizowana  przez Koło Europejskie oraz p. T. Paczkowską  i p. M. Śniadkowską  loteria fantowa dla klas I – III.      Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu całej szkoły święta w przytulisku nie będą pieskie.

Iza Holak,  Halina Nowicka