13 grudnia  w Zespole Szkół Społecznych STO w
Augustowie, odbył się finał M
iędzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Gwiazdkowe Harce”. Hasło tegorocznych zmagań brzmiało:
„ Usypianki – rozśmieszanki”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I-III ze wszystkich szkół z miasta i gminy Augustów- łącznie wystąpiło 37 konkursowiczów.Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów. Każdy uczestnik konkursu recytował dwa wiersze, jeden  o tematyce świątecznej lub zimowej, drugi nawiązywał do  tegorocznego hasła.                                                                                  Radość była ogromna, kiedy podczas ogłaszania wyników okazało się, że wszyscy reprezentanci naszej szkoły zostali nagrodzeni:

W  kategorii klas I:

Piotr Malesiński z klasy I b  zajął I miejsce

Paweł Czarnobil z klasy I a  otrzymał wyróżnienie

W kategorii klas II-III:

Dawid  Łapiński z klasy III a  zajął I miejsce 

 Maja Bogdanowicz z klasy II a zajęła II miejsce.

Podsumowano także międzyszkolny konkurs plastyczny, w tym roku odbywający się pod hasłem: „Usypianki – rozśmieszani”.

W  kategorii klas I – III  Zosia Kuczyńska z klasy I b otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy zwycięzcom, jak i wychowawczyniom (p. A. Jabłońskiej, .B. Kuligowskiej,p. E. Niedźwieckiej, p.M.. Szleszyńskiej,
p. B.Szyperek), które przyczyniły się do sukcesu swoich wychowanków.