Pod takim hasłem odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego „Gwiazdkowe Harce”.28 uczestników z klas I – III recytowało wiersze o świętach,zimie i zabawne usypianki.Komisja konkursowa w składzie pani B.Palczewska pani A.Pużyńska i pani B.Sztachańska miała bardzo trudny wybór.Po długiej dyskusji nagrody otrzymali:
Paweł Czarnobil z kl.Ia
Piotr Malesiński z kl.Ib
Maja Bogdanowicz z kl.IIa
Dawid Łapiński z kl.IIIa
Wyróżniono jeszcze sześciu uczestników,którzy zachwycili swoją recytacją. Są to: Jasia Zalewska kl.Ib,Maja Siedlecka Kl.IIa,Zuzia Fiodorow kl.IIa,Julia Niedbała kl.IIb,Hania Szymczak kl.IIIa,Oliwia Przełomska kl.IIIa i Ola Miklaszewska kl.IIIb.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym etapie.
Organizatorzy:
R.Chmielewska  E.Niedżwiedzka  T.Paczkowska  A.Pużyńska  B.Szyperek