Razem z całą Polską włączyliśmy się w  Weekend Cudów – jedno z najpiękniejszych świąt dobroczynności w Polsce! 6 grudnia przygotowana przez naszą szkołę Szlachetna Paczka trafiła do wybranej rodziny.
Bezinteresowną pomocą i dobrocią serca wykazali się nasi wspaniali uczniowie, którzy tak chętnie i aktywnie zaangażowali się             w przygotowanie tegorocznej paczki. Ci trochę młodsi i ci starsi dorzucili swoją cegiełkę do tej wspaniałej akcji. Przygotowania trwały cały listopad, a zakończyły się w mikołajkowy piątek pełnym sukcesem.
Z całego serca dziękujemy naszym Uczniom, na których zawsze możemy liczyć. Dziękujemy Rodzicom za masę przepysznych galaretek, babeczek, pierników, gofrów i tostów. Dziękujemy też Wychowawcom i Nauczycielom za wsparcie i zrozumienie.
Za rok działamy znów!

Anna Burakiewicz
Halina Bonarska
Iza Holak
Monika Szyndle