MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

20 września przy słonecznej pogodzie i w pięknych okolicznościach przyrody lasu „Borki” odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych klas V-VIII. Zawody to nie tylko sprawdzian wytrzymałości dla uczniów, ale także w ten sposób propagujemy zdrowy styl życia i zachęcamy do aktywnego wypoczynku. Najlepsi uczniowie w swoich kategoriach zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami a wszyscy uczestniczący dobrymi ocenami z wychowania fizycznego. Oto najlepsi biegacze Mistrzostw w roku szkolnym 2019/2020:
Kl. V GABRIELA PRAWDZIK,  KL.VA  ŁUKASZ SKINDZIER  KL. V D
KL.VI DOMINIKA KOLĘDA,  KL.VIA MACIEJ SIEŃKO  KL.VI B
 KL. VII DOMINIKA GRZESIUKIEWICZ,  KL.VII B BARTOSZ ZAGÓRSKI  KL.VII A
KL. VIII WIKTORIA BANAŚ  KL.VIII B, BARTOSZ JAKUCEWICZ KL.VIII A 

Organizatorem zawodów był zespół WF. Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy pomogli w sprawnym przeprowadzeniu imprezy. 

AGNIESZKA ZARZECKA