Dnia 19.06 uczniowie klasy 3d zorganizowali Piknik Rodzinny. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną przygotowaną przez uczniów. Dzieci zaprezentowały swoje talenty wokalne, recytatorskie oraz muzyczne, grając na instrumentach. Dostarczyły one wszystkim wielu wzruszeń i powodów do dumy. Następnie odbyły się zawody sportowe z udziałem rodziców. Wspólne konkurencje były okazją do integracji i aktywnego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze. Na wszystkich czekał również grill oraz słodki poczęstunek.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólnie spędzone chwile.