Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli 17 czerwca 2026 r. w wycieczce edukacyjno – integracyjnej do Białegostoku. Pierwszym punktem programu było aktywne zwiedzanie wystawy głównej w Epi-Centrum, na której znajduje się blisko sto stanowisk doświadczalnych z różnych dziedziny takich jak: mechanika, automatyka, robotyka, telekomunikacja, transport, optyka. Najbardziej obleganymi stanowiskami były: symulator skoku ze spadochronem i symulator dachowania samochodu. Następnie wolontariusze udali się do parku trampolin, gdzie przez godzinę skakali, robili salta, zjeżdżali i pokonywali różne tory przeszkód. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjazdu.
Wolontariat Szkolny
Wycieczka został zorganizowana w ramach projektu ekologicznego:”Przywróć naszą Ziemię dofinansowana przez Burmistrza Miasta Augustowa.