W czerwcu w świetlicy szkolnej odbył się konkurs na najładniejszy zeszyt. Przez cały rok szkolny dzieci systematycznie i z zaangażowaniem pracowały w swoich zeszytach, wykonywały rysunki, uzupełniały karty pracy, krzyżówki, rebusy, wykreślanki. Ich ciężka praca została doceniona i każdy, kto zgłosił swój zeszyt do konkursu, otrzymał drobny upominek. Gratulujemy pomysłowości i wytrwałości w prowadzeniu “świetlicowego” zeszytu i zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.