18 czerwca 2026 r. w Sali Konferencyjnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Augustowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu artystyczno-plastycznego zorganizowanego przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Augustowie.
Konkurs został przeprowadzony w ramach działań profilaktycznych dotyczących uzależnień od tytoniu i nikotyny oraz obchodów Światowego Dnia Bez Tytoniu. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postaw wolnych od nałogów.
Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli w konkursie wyróżnienia. Wśród nagrodzonych znaleźli się:
Maja Sturgulewska z klasy 5a,
Julia Niedbała z klasy 8b
Filip Michniewicz z klasy 5b,
Wiktoria Nycz z klasy 7a,
Laura Lewoń z klasy 7c.
Podczas uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Życzymy dalszych sukcesów, rozwijania talentów artystycznych oraz kolejnych osiągnięć w przyszłych konkursach.

Magdalena Bielawska