9 czerwca z klasą 1d i 2b wybraliśmy się na wycieczkę do Białegostoku. Odwiedziliśmy Epi-centrum Nauki, gdzie nauka łączy się z doskonałą zabawą. Spacerując poprzez różne strefy tematyczne uczniowie zgłębiali tajniki techniki, optyki, mechaniki oraz poznawali budowę i anatomię ludzkiego ciała. Następnie dzieci wzięły udział w laboratoriach, które wzbudziły wiele zaskoczeń i pozytywnych emocji. Zwiedziliśmy także Stadion Miejski, gdzie mogliśmy na żywo zobaczyć całą drogę jaką pokonują piłkarze zanim wyjdą grać mecz. Szatnia , miejsce dla reporterów, galeria Reprezentacji Polski, to było prawdziwe WOW! Wycieczkę zakończyliśmy zabawą w sali zabaw Smocza Arena. To był długi, ale udany i ciekawy dzień.