16 kwietnia klasy 2a i 2b wybrały się na ekscytującą wycieczkę do Białegostoku! Nasz dzień pełen był wrażeń i niezapomnianych chwil.
Pierwszym punktem programu była audycja muzyczna w Operze Podlaskiej zatytułowana „Gdzie tuba nie może, tam trąbkę pośle”. Uczniowie z zaciekawieniem śledzili historię opowiedzianą muzyką i
instrumentami. Mogli zobaczyć instrumenty muzyczne, których wcześniej nigdy nie widzieli. Zajęcia dostarczyły uczniom wielu nowych i ciekawych wrażeń.
Następnie udaliśmy się do Jumper Parku, gdzie dzieciaki dały upust swojej energii. Mogły skakać na trampolinach, zjeżdżać ze zjeżdżalni, bawić się w basenie z piankami oraz pokonywać różne przeszkody. Zabawa była przednia, a śmiech nie milknął ani na chwilę! Na koniec naszej wycieczki wzięliśmy udział w warsztatach pizzy! To okazał się świetny sposób na naukę o kuchni włoskiej, rozwijanie umiejętności kulinarnych i oczywiście zjedzenie własnoręcznie zrobionej pysznej pizzy. Wycieczka do Białegostoku była bardzo udana. Uczniowie wrócili do domu zmęczeni, ale zadowoleni.
Mieli okazję poznać nowe miejsca, wziąć udział w ciekawych zajęciach i spędzić czas w miłym gronie.