26 marca 2024 r. uczniowie z klasy 6D wystąpili w przedstawieniu pt. „Bajka o królewnie, która zniosła wszystkie prawa”. Spektakl obejrzały przedszkolaki z Przedszkola nr 2 w Augustowie. Dzieci dowiedziały się,  że nawet królewna powinna przestrzegać prawa, bo inaczej czekają ją niezwykłe niespodzianki.
Uczniowie z klasy 6D zaprezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne, plastyczne, technologiczno – informacyjne, jak również taneczne. Spektakl uświetniły następujące utwory z różnych dziedzin muzycznych, takie jak: melodia „Dla Zuzi”, „Rytm czasu” – w wykonaniu duetu Marek i Wacek, „Jest dobrze, jest miło” – w wykonaniu zespołu Sztywny Pal Azji, melodia „Pink Panther Theme” z repertuaru Henriego Manciniego oraz „E-Project” – Jean Michele Jarre’a.
Dziękujemy Dyrekcji Przedszkola za możliwość przedstawienia projektu i pięknego odbioru przez dzieci.
Międzyprzedmiotowy projekt edukacyjny z języka polskiego został zrealizowany z sukcesem. Brawo!

Pomysłodawczyni projektu, zdjęcia i artykuł:
Danuta Gregorowicz