Zapraszamy uczniów klas 4-5 .

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO „PRZYGODY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W BIBLIOTECE”

Organizatorem konkursu „Przygody Świętego Mikołaja w bibliotece” jest biblioteka szkolna.

Konkurs organizowany jest z okazji dnia św. Mikołaja przypadającego 6 grudnia.

W ramach udziału w konkursie, należy wykonać komiks opowiadający historię św. Mikołaja w bibliotece.

Cele konkursu

1. Rozwijanie zainteresowania komiksem wśród dzieci.
  2. Wspieranie uzdolnień plastycznych, kreatywności i wrażliwości.
  3. Propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia.

Prosimy o złożenie prac do 30 listopada do biblioteki szkolnej.  Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 6.12.23 r.

Zasady udziału w konkursie

1. Konkurs adresowany jest do uczniów klas 4-5
  2. Pracę należy wykonać w formie komiksu (historyjki opatrzonej tekstem), dowolną techniką np. rysunek, malunek, wyklejanka, o maksymalnej ilości stron – 6, formatu A4.
  3. Dla zapewnienia odpowiedniej czytelności zalecane jest, aby w tekście wstawianym w dymki komiksu, stosowane było pismo drukowane.
  4. Uczestnik może oddać tylko jedną pracę wykonaną indywidualnie.
  5. Na odwrocie pracy plastycznej należy umieścić metryczkę, zawierającą takie dane jak: imię i nazwisko autora pracy, klasa.
  6. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka przez bibliotekę szkolną.
  7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnego reprodukowania prac konkursowych w celach promocyjnych. Przekazane komiksy pozostają do dyspozycji organizatorów konkursu.
  8. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Odpowiedz! Przekaż dalej