Nie do uwierzenia, że to ostatni wpis, ale właśnie skończyliśmy klasę trzecią. Dziś nie będzie dopisku “ciąg dalszy nastąpi”.Od września inni nauczyciele, kolejna wychowawczyni, niższe piętro- to zdecydowanie na plus, choć nie ma co narzekać, codzienna wspinaczka na górę z ciężkim plecakiem wyrobiła nam kondycję.

Te trzy lata to nie tylko nauka pisania i czytania. To także wiele śmiesznych sytuacji, zabawnych powiedzonek, imprez, wycieczek i oczywiście morze wspomnień. Aż się łezka w oku kręci. Uczyliśmy się, tworzyliśmy, rozrabialiśmy i dobrze się bawiliśmy. Najważniejsze, że do kolejnego etapu nie idę sam, ale z koleżankami i kolegami z klasy, a Ci są już sprawdzeni. W końcu w grupie raźniej!

Do zobaczenia w klasie czwartej.

                                                                            Uczeń klasy 3d

PS Zobaczcie jak się zmieniliśmy. Zdjęcia z przymrużeniem oka, także ten… 😉