W ostatni czwartek uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje talenty podczas przedstawienia pt. ,,Karnawałowe harce”. Jak się okazało mamy bardzo wielu uzdolnionych wychowanków. Spotkanie poprowadzili uczniowie klasy 8d: Pola, Marta i Kamil. Spotkanie rozpoczęliśmy od wysłuchania wiersza  w wykonaniu Julii N. i Mai z klasy 5b. Następnie dziewczynki z tej samej klasy przytoczyły nam przysłowia i porzekadła dotyczące poszczególnych miesięcy roku.Nie obyło się bez przerywnika tanecznego w wykonaniu Ewy, Zuzi i Oli. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych uczniach naszej szkoły, którzy wspaniale wyrecytowali teksty prezentowane podczas Miejskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Gwiazdkowe harce”. Hania, Kuba i Bartek wypadli świetnie! Następnie Maja Bogdanowicz zaśpiewała swoim anielskim głosem piosenkę o karierze. Kaja i Olivia opowiedziały nam wierszami o różnokolorowym śniegu oraz jak się bawią przedszkolaki. Występ uświetniła gra na flecie Oliwii, która zaprezentowała znany wszystkim utwór ,,Bella ciao”. Nie zabrakło również grupy prowadzonej przez Panią Magdę Bielawską, która przygotowała uczennice z klasy 6b do układu tanecznego z pomponami. Kaja i Julia H. zdradziły nam, co powiedział im Mikołaj, tańcząc do utworu Ariany Grande. Wyjątkowym momentem spotkania były tańce latynoskie w wykonaniu Ola i Mileny z klasy 5c oraz klasyczne: Bartek i Zuzia z 5a, Marcelina (6a) i Dominik, który jest uczniem Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Augustowie. Olga z klasy 5b porwała nas swoim freestylem. Na koniec odwiedziła nas zima, którą zagrała Natalia z klasy 5b. Nie obyło się bez szaleństwa w postaci bitwy na śnieżki. W piątek udaliśmy się do przedszkola, aby nasi milusińscy obejrzeli nasz występ.  Również Maluszki zaprezentowały przed nami swoje zdolności artystyczne. 
 
Uczniowie, P. Halina Bonarska i P. Anna Palczewska