Stypendia dla najzdolniejszych wręczone!

Dziewiętnaścioro uczniów naszej szkoły w uznaniu dla wysokich osiągnięć edukacyjnych i sportowych otrzymało Stypendium Dyrektora Szkoły, a ich rodzice – listy gratulacyjne.
Wręczenie, w uroczystej oprawie, odbyło się  13 lutego 2023 roku. Stypendystom dyplomy przekazali: Dyrektor Szkoły Leszek Mołodziejko, Burmistrz Miasta Augustowa Mirosław Karolczuk oraz Wicedyrektor Szkoły Iza Holak.
Serdeczne gratulacje laureatom złożyli zaproszeni goście: Pan Burmistrz Miasta Augustowa, Prezes Związku Sybiraków Barbara Czartoszewska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Dogiel.
Dyrektor placówki podziękował organizatorom uroczystości, wszystkim tym, którzy przyczynili się do sukcesu uczniów, a wyróżnionym życzył spełnienia marzeń edukacyjnych i ambicji rozwijania zainteresowań.
Elżbieta Budzińska