Co roku, w okolicach świąt Bożego Narodzenia, Gwarek Mazury – Centrum Aktywnego Wypoczynku przemienia się w zaskakującą krainę – Przystań Świętego Mikołaja. Świąteczna scenografia i atmosfera tego miejsca sprawiają, że wszystko staje się magiczne. Magią tego miejsca miały okazję cieszyć się klasy 2a i 2c, które 12 grudnia wybrały się w zimową podróż do Giżycka. Grupę z naszej szkoły przywitały i poprowadziły po tajemniczych komnatach kolorowe Elfy, pomocnicy Św. Mikołaja. Uczniowie sami wytwarzali pachnące pyszności, brali udział w zabawnym przedstawieniu, wykazywali się sprawnością fizyczną pokonując tory przeszkód, rozwiązywali różne zagadki i zadania na logiczne myślenie. Uwieńczeniem pobytu było spotkanie ze Św. Mikołajem w jego rozświetlonej komnacie.

              Dzieci zmęczone, ale pełne pozytywnych wrażeń wróciły do domu.

 

Uczniowie klasy 2a i 2c

z wychowawczyniami