14 grudnia klasa 2c uczestniczyła w warsztatach o zdrowym stylu życia. Zajęcia przeprowadziła p. Iza i p. Emilka wraz z uczennicami z Augustowskiego Centrum Edukacyjnego w Augustowie. 

W ramach zajęć uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną przygotowaną przez organizatorki. Wysłuchali wierszy oraz wykonali różnorodne prace plastyczne związane z tematem. Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich proponowanych aktywnościach. Przypomniały i utrwaliły sobie poruszane zagadnienia.. Najbardziej podobało im się samodzielne tworzenie piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. 

Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodką niespodziankę wykonaną przez jedną z uczennic. Dzieci z klasy IIc bardzo dziękują prowadzącym za tak wspaniałe zajęcia.

Klasa IIc z wychowawczynią