9 czerwca 2022r. odbyły się  MISTRZOSTWA W PŁYWANIU KLAS III AUGUSTOWSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Naszą szkołę reprezentowało 35 uczniów. Zawodnicy  osiągnęli rewelacyjne wyniki.                                                                                                                 

  Końcowe wyniki zawodów przedstawiają się następująco :                                      

  klasyfikacja dziewcząt                                                                                                                                    

     I miejsce  Kalina Klekotko z klasy III b                                                                                               

 klasyfikacja chłopców                                                                                                                                 

    I miejsce Łukasz Piekarski z klasy III b                                                                                                                                                                                                                                                                                           III miejsce Piotr Malesiński z klasy III b                                                                                      

   klasyfikacja szkół                                                                                                                         

  I miejsce Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3- klasa III c                                                                                       

   II miejsce Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 – klasa III b                                                                                                     

  Wszystkim zawodnikom  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.