Realizacja Programu doradztwa Zawodowego

Poznajemy zawody

         W ramach  zajęć z doradztwa  zawodowego  uczestniczyliśmy w cyklu spotkań  z pracownikami Naszej Szkoły. Jako uczniowie klas 8 zostaliśmy zapoznani z takimi zawodami jak: logopeda, psycholog, higienistka szkolna, sekretarz szkoły. Odwiedziliśmy Zakład Mechaniki Pojazdowej, Gabinet Kosmetyczny,  Urząd Skarbowy oraz Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie. W szkole gościliśmy Elektryka  oraz  Zastęp Funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Augustowie. Spotkaliśmy się również z Żołnierzami  z 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Były to bardzo cenne pogadanki, podczas których  „z pierwszej ręki” uzyskaliśmy najważniejsze informacje dotyczące wymaganych predyspozycji czy umiejętności do pracy w danym zawodzie.

 Dziękujemy  za poświęcony nam czas i przekazanie tak ważnych wskazówek.

Uczniowie klas 8  

Bonarska – nauczyciel doradztwa zawodowego