Inauguracja Podlaskiego Uniwersytetu Dziecięcego

27 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w inauguracji roku akademickiego dla studentów Podlaskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Uroczystość odbyła się  w auli Wydziału Elektrycznego pod przewodnictwem prorektora ds. studenckich Politechniki Białostockiej prof. Jarosława Sztusa, zwanego ojcem uniwersytetu dziecięcego. Młodzi studenci odebrali indeksy, identyfikatory i karty biblioteczne. Następnie odbył się wykład inauguracyjny dr hab. inż. Macieja Zajkowskiego. Żakami z naszej szkoły zostali uczniowie:

Bogdanowicz Maja

Dorf Oliwia

Huculak Aleksandra

Karbowska Julia

Łukaszewicz Michał

Miklaszewska Aleksandra

Muczyński Dawid

Narel Kacper

Nawrocka Aniela

Osewska Maja

Romanowski Artur

Roszko Martyna

Rymarczyk Patrycja

Sadowski Kamil Antonii

Strawiński Oskar

Śleszyńska Emilia

Trochimowicz Kacper

Wasilewski Bartosz