Z okazji Dnia Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej zorganizowany został Konkurs plastyczny dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tematem prac był pluszowy miś. Do świetlicy dostarczone były  prace dzieci, wykonane różnorodną techniką. W dniu Święta Pluszowego Misia -25listopada powołana komisja konkursowa w składzie: p. Ewa  Kuryło,
p. Bożena Bućwińska-Szymczak, Agnieszka Siemion i Bożena Tykocka wyłoniła najpiękniejsze z nich. Wyróżnione prace zostały zaprezentowane na wystawie na małej salce gimnastycznej, gdzie następnego dnia zorganizowana była uroczystość nagrodzenia laureatów konkursu. Zaproszonych gości serdecznie powitała w imieniu organizatorów konkursu i zapoznała
z krótką historią Święta Pluszowego Misia. Dzieci z grupy świetlicowej pod kierunkiem p. Agnieszki Siemion zaśpiewały piosenkę o misiu. Laureatom konkursu dyrekcja naszej szkoły p. Iza Holaki p.  Mołodziejko wręczyli dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Dzieci otrzymały również z rak wychowawczyń słodycze i medale Przyjaciela Pluszowego Misia. Wszystkie wyróżnione prace podziwiać będzie można od poniedziałku na gazetce przy głównym  wejściu do szkoły. Zwycięzcami konkursu w kategorii klas pierwszych zostali:

  1. Ola Grzesiukiewicz kl. IC
  2. Jakub Boguszewski kl. IB –(2 prace zwycięskie)
  3. Hania Makarewicz kl.IA

Wyróżnienia:

Adaś Toczyłowski kl.IC

Mateusz Wasilewski kl. IB

Gabrysia Dylewska

Zwycięzcy konkursu w kategorii klas drugich:

  1. Natan Kropiwnicki kl. IIC
  2. Filip Sawa kl. IIA
  3. Paulina Bożewicz kl.IID

Wyróżnienia:

Bartek Zysko kl. IIA

Wiktoria Kulmaczewska kl.IIA

Miłosz Kuzio kl. IIA

 

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

                                                                                                                                    Organizatorzy konkursu