15.10.2021r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji. Na zaproszenie Burmistrza Miasta uczestniczyli w niej dyrektorzy , nauczyciele augustowskich szkół oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, Rady Miasta i instytucji współpracujących ze szkołami.

Obecny na spotkaniu wiceburmistrz- Pan Sławomir Sieczkowski złożył zebranym życzenia oraz podziękował  za codzienny trud. Do życzeń dołączyli zaproszeni goście.  Wyróżniający się nauczyciele zostali nagrodzeni.

Po  obejrzeniu  wspaniałego występu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na poczęstunek.

Iza Holak