Z przyjemnością informujemy, że Drużyna Odyseuszek z naszej szkoły:

Aleksandra Siedlecka

 Izabela Krukowska

 Julia Rozmysłowicz

 Julia Kopania

Gabriela Szałwińska

 Oliwia Piekarska

 Weronika Haraburda

trenowana przez p.Beatę Tomaszewską

zajęła 5.miejsce na Wirtualnym Finale Światowym Odysei Umysłu. W ich grupie wiekowej startowało 87 drużyn z całego świata, a łącznie w konkursie wzięło udział prawie 900 zespołów.

Reprezentanci Polski, którzy zdobyli 1.miejsca na Finale Ogólnopolskim, musieli wysłać do Stanów Zjednoczonych nagranie Problemu- przypomnę tylko, że nasza drużyna przygotowała rozwiązanie Problemu nr. 5: „Skarpety bardzo super- wciąg dalszy nastąpi” oraz wziąć udział w Spontanie (zadaniu- niespodziance). Za prezentację dziewczyny otrzymały świetne noty i spersonalizowane informacje zwrotne od sędziów amerykańskich.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza drużyna wzięła udział w konkursie: p.dyrektor Agnieszce Milanowskiej oraz rodzicom Odyseuszek- to właśnie dzięki Wam spełniłyśmy marzenia. Dziękujemy!

Warto dodać, że ostatnie dwa tygodnie były bardzo pracowite i bogate w emocje, bo drużyna musiała przygotować tłumaczenie Problemu, nagrać nową prezentację, bo pojawiły się inne elementy rozwiązania, uiścić opłatę za udział w finale i zmierzyć się z egzaminem ósmoklasisty. Jako ich trener jestem przekonana, że to, czego nauczyły się dziewczęta w tym roku, zaprocentuje w przyszłości. Ponadto jestem dumna z tego, co razem osiągnęłyśmy i na zawsze zachowam w sercu to, czego z Wami doświadczyłam. Dziękuję Wam: Mocarzu Słów, Kerepusie z Rekepusem, Marazmusie, Nadziejo, Ekspresjo, Pomyślniku i Bardzie.

Udowodniłyście, że macie (mamy) supermoc! Gratuluję i zapraszam do obejrzenia prezentacji konkursowej.