Maj to miesiąc wypełniony ważnymi świętami i rocznicami, jak chyba żaden inny.
W tym roku obchody świąt majowych: Święta Pracy, Święta Flagi oraz Święta Konstytucji Trzeciego Maja, przebiegały w naszej szkole nieco inaczej niż zwykle. Nie było uroczystego apelu z recytacją i śpiewem najmłodszych uczniów. Jednak wspomniane wydarzenia nie przeszły bez echa w klasach I -III.  Najmłodsi uczniowie
z wychowawczyniami postanowili uczcić tak ważne dla naszej ojczyzny daty, dlatego
z wielkim zaangażowaniem wykonywali kotyliony, chorągiewki i kokardy w barwach narodowych Polski.  Rozwiązywali także krzyżówki, quizy i w swoich salach śpiewali piosenki o tematyce patriotycznej. Pokazali, że wiedzą jak okazać szacunek swojej ojczyźnie – Polsce.

Efekty ich pracy można zobaczyć na fotografiach.

 

 

                                                                               Anna Jakucewicz
                                                                               w imieniu nauczycieli kl. I -III