Czas na przedstawienie drużyn, które w nowym sezonie Odysei Umysłu 2020-2021 wyruszyły w kolejną już podroż do świata kreatywności. Ola, Marta, Hania, Milena, Natalka i Weronika (kl. 7 a) tworzą wspaniały zespół, który w tym roku zmierzy się z Problemem Długoterminowym nr 3: „Witajcie w waszej bajce”. Pomimo sytuacji pandemicznej staramy się spotykać w bezpiecznych warunkach, aby przygotować prezentację naszego zadania na 30. Finał Ogólnopolski.  Nie mogę zdradzać szczegółów, ale powiem, że zabierzemy Was do niezwykłej krainy, w której mieszkają ze sobą różne postacie z bajek.

Z drugą drużyną pracuję od dwóch lat. Zespół w składzie: Ola, Iza, Julia, Oliwia, Gabrysia, Weronika i jeszcze jedna Julia (kl. 8 c) przygotowuje prezentację Problemu Długoterminowego nr 5. pt. „Skarpety bardzo super- wciąg dalszy”. Odyseuszki zabiorą nas do pewnej niezwykłej krainy, w której pewien Superbohater zmierzy się z Arcy-Adwersarzem. Częścią prezentacji będzie też pewna Pocieszna Postać i Superskarpety, które obdarzą naszego herosa pewną mocą.

Jeśli Was zaciekawiłam, to trzymajcie kciuki za występy drużyn, bo finał zbliża się dużymi krokami. Startujemy już 17 kwietnia!

Pragnę też już dziś podziękować państwu Magdzie i Adamowi Wysockim oraz Magdzie i Radkowi Siedleckim, którzy dali nam przestrzeń do spotkań.

Trener Odysei Umysłu: B.Tomaszewska