W środę, 24 lutego 2021 r.,  w Szkole Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie odbyło się uroczyste rozdanie stypendiów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Tuż przed godziną 16.00 na szkolnym korytarzu pojawili się uczniowie, którzy w I okresie roku szkolnego 2020/2021 wyróżnili się w nauce i w sporcie. Towarzyszyli im dumni rodzice. Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć Burmistrza Miasta Augustowa – Pana Mirosława Karolczuka oraz zastępcę przewodniczącego Rady Rodziców – Pana Marka Grabowskiego.

Aby uzyskać stypendium naukowe należało wypracować średnią co najmniej 5,8 w klasach V-VI, a w klasach VII-VIII – 5,7 oraz mieć przynajmniej bardzo dobrą ocenę zachowania. Stypendia sportowe otrzymali uczniowie, który reprezentowali szkołę i odnosili sukcesy, biorąc udział w zawodach sportowych na różnych szczeblach.

NAGRODZENI:                                                                       

  • Za wyniki w nauce w klasach V-VI:

Laura Grajewska – 6e

Laura Juchniewicz – 6a

Emilia Rymarczyk – 6d

Faustyna Sadowska – 6e

Marcjanna Siebiedzińska – 5b

  • Za wyniki w nauce w klasach VII-VIII:

Aleksandra Grochowska – 7a

Weronika Citkowska – 7a

Wiktoria Piekarska – 7d

Dominik Szyndler – 7b

Maria Aurora Jatkowska – 8b

Marta Mojsiewicz – 7a

Maja Prokop – 7a

Emilia Siłkowska – 7d

  • Za wybitne osiągnięcia sportowe:

Mariusz Filipkowski – 7e

Natalia Filipkowska – 8b

Daniel Maksimowski – 7d

Łukasz Skindzier – 6d

Dominika Grzesiukiewicz – 8b

 

Nagrodzonym uczniom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy.