Grudniowe dni, mimo że w tym roku dość pochmurne, nie odebrały naszym młodszym uczniom  dobrego nastroju ani inwencji twórczej. To właśnie dzięki ich wyobraźni i talentowi naszą szkołę zdobi wystawa świątecznych kart. Widać na nich kolorowe choinki, bombki oraz reniferki, aniołki i oczywiście mikołaje, wykonane różnorodnymi technikami. Całe szczęście, że to nie był konkurs, bo jury do Wigilii nie mogłoby wybrać zwycięzcy.

Pusty budynek( bo bez dzieci) ożył. Bibliotekarze, panie ze świetlicy oraz panie sprzątające częściej zaczęli się uśmiechać. Mikołaj mrugnął też okiem do Pani dyrektor, a bałwan uśmiechnął się do Pana wicedyrektora i od razu pracowite dni wydały im się przyjemniejsze. Wszyscy nie wiadomo kiedy zaczęli nucić świąteczne przeboje. Ziarenko dziecięcej magii zostało zasiane.

 

Dziękujemy wszystkim twórcom z klas I-III, którzy wykonali te małe dzieła sztuki. Każde z nich zostało wyróżnione i nagrodzone niespodzianką.

 

                                             Zdrowych i radosnych świąt życzy-zespół nauczania wczesnoszkolnego