20 listopada odbyło się podsumowanie 3 szkolnych  konkursów ekologicznych.

 Konkurs plastyczny pod hasłem:„Segregacja-szkolna akcja” wygrała Anna Szymczak uczennica kl. VIb, drugie miejsce zajęła Magdalena Romanowska kl. VIIc, trzecie Emilia Rymarczyk z kl. VId. Laureatem drugiego konkursu: ”Co każdy uczeń ze śmieciami robić  powinien” został Kamil Kalinowski z klasy IIb, Wiktoria Marszałek, Julia Haponik z klasy VIa zajęły kolejne miejsca. Najwięcej emocji wzbudził trzeci konkurs, w którym główną nagrodą był tablet. Zwycięski projekt edukacyjny zmniejszający objętość butelek plastikowych wymyśliła Oliwia Kamińska z kl. VIIb. Projekt kompostownia przygotował Kamil Kalinowski za który otrzymał drugie miejsce. Trzecie  przypadło Emilii Rymarczyk z kl. VId. Zachęcam do obejrzenia prac na terenie szkoły.

                             Organizator konkursów p. Ewa Sadowska serdecznie gratuluje uczestnikom, laureatom konkursów oraz dziękuje sponsorowi nagród- Burmistrzowi Miasta Augustowa panu Mirosławowi Karolczukowi.