Drodzy Trzecioklasiści!
Oto podsumowanie szkolnego konkursu ekologicznego! Doceniając Waszą pomysłowość, wiedzę oraz niewątpliwy talent plastyczny, z przyjemnością informujemy, iż wszystkie nadesłane prace zostały nagrodzone! W najbliższym czasie powiadomimy Was o terminie i sposobie odbioru nagród książkowych.
Informujemy również, iż uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostaną nagrodzeni oceną celującą z  przyrody  Oto lista nagrodzonych:
Hanna Szymczak III a
Iga Przekop III b
Magdalena Żabicka III b
Aleksandra Miklaszewska III b
Maciej Sidorowicz III c
Aniela Nawrocka III c
Dawid Grygo III c
W galerii zostały umieszczone zdjęcia wszystkich prac. Uczestnikom serdecznie gratulujemy, a pozostałych uczniów zachęcamy do obejrzenia plakatów pod hasłem „Las jako środowisko życia roślin i zwierząt”
                                                                                                   Organizatorzy