Mimo panującej pandemii i szeregu ograniczeń , uczniowie naszej szkoły są bardzo aktywni. Pilnie odrabiają lekcje, uczestniczą w zajęciach online, starają się , by nie mieć zaległości. Pracy maja dużo. A jednak są też tacy uczniowie, którzy mają jeszcze czas na udział w konkursach plastycznych. Miło jest mi poinformować , że mamy sukcesy!

W pierwszym konkursie (4.04) na” Najzabawniejsza maskę odstraszającą wirusa”  udział wzięło 12 uczniów z naszej szkoły.  Komisja przyznała I nagrodę główna i 4 wyróżnienia.

Z naszej szkoły  wyróżnienia otrzymali :

Maciej Grabowski z kl. 4 a i Zosia Liśkiewicz z 5 e

W drugim  konkursie – „ Z kim zostaje w domu” (19.04) ,udział potwierdziło 7 uczniów  z naszej szkoły .

Jury postanowiło przyznać dwa drugie miejsca i aż 4 wyróżnienia.

I znowu Zosia Liśkiewicz  z V e  stanęła na podium z druga   nagrodą .

Konkursy zorganizowały Augustowskie Placówki Kultury.

Cieszę się ogromnie i gratuluję i nagrodzonym i tym , którzy wzięli udział w konkursach.

Mam też nadzieję, że nasi uczniowie nie zawiodą i w kolejnym konkursie pt „Kto mieszka u mnie pod podłogą?” tez wezmą udział.

Wyniki już 1 maja.

Ewa Kuryło