Już po raz kolejny odbył się w Szkole Podstawowej nr2 konkurs ekologiczny dla klas I-III pt.”Recykling czyli coś nowego ze starego.”Tegoroczne hasło dla klas III to „Recyklingowe mini Zoo”, a dla klas II to „Recyklingowe bogactwo różnorodności”
Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie zwierzątek lub zabawek, ozdób z różnego rodzaju odpadów, materiałów przeznaczonych do recyklingu  np. kartonów, puszek, płyt CD itp. Stopień trudności uzależniony był od grupy wiekowej. Efekty prac poszczególnych klas mogliśmy podziwiać na korytarzu szkolnym.
Konkurs miał na celu kształtowanie prawidłowych postaw ekologicznych zmierzających do selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów.
Dnia 15.11.2019r Pan Dyrektor Leszek Mołodziejko  wręczył nagrody uczniom biorącym udział w konkursie.
Dziękujemy za przekazane fundusze na oba konkursy.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.
 Organizatorzy: Paczkowska Teresa, Śniadkowska Małgorzata