Dnia 07.10.2019. klasy IIIA i IIIB wzięły udział w wycieczce "Szlakiem ginących zawodów".Dzieci w Janowie odwiedziły warsztat tkacki i poznały technikę tkania ręcznego i zobaczyły galerię przepięknych dywanów.Następnie pojechały do Zamczyska i poznały pracę cieśli i wytwory jego pracy. W Czarnej Wsi Kościelnej uczniowie mieli okazję zobaczyć pracownię kowala oraz pokaz wykuwania i wypalania ozdób z metalu.Tam też dzieci wzięły udział w warsztacie garncarskim i ognisku z pieczeniem kiełbasek.W pracowni garncarskiej dzieci własnoręcznie wykonały wazoniki, które zabrały ze sobą na pamiątkę. Wszystkim wycieczka bardzo się podobała, zwłaszcza, że dopisała nam słoneczna pogoda. Opiekunami na wycieczce były panie:Renata Chmielewska, Eliza Niedźwiecka, Małgorzata Śniadkowska i Bożena Tykocka.
Więcej zdjęć w Galerii